28/09/2022 16:44

Harmonogram Ligi Żaków (2014-2015) i Skrzatów (2016) 1-2.10 - Football-on

Harmonogramy Ligi Żaków oraz Skrzatów (1-2.10.2022) odbywające się w Rudzie Śląskiej na obiektach Football-on.

28/09/2022 14:17

RANKING TOP 10 STRZELCÓW

Zapraszamy do zapoznania się z Rankingiem TOP 10 Strzelców 

22/09/2022 12:29

WEEKENDOWE MECZE

24.09 – 25.09.22r. kolejne spotkania w Lidze Okręgowej; Klasie A;   i Klasie B oraz drużyn juniorskich i trampkarzy.

 

W sobotę i niedzielę tj. 24-25. 09.22r. zapraszamy na obiekty Footboll – on w Rudzie śląskiej gdzie trwają  rozgrywki najmłodszych adeptów futbolu Żaków i Skrzatów. Pierwsze spotkania od godz. 9.00. Harmonogram gier dostępny na stronie internetowej Podokręgu Katowice  i Football-on.

 

Liga

Gospodarz

Goście

Data

Godzina

LO

Sparta Katowice

Górnik 09 Mysłowice

24.09.22r.

11.00

LO

Ruch II Chorzów S.A.

Górnik Wojkowice

24.09.22r.

12.00

LO

Cyklon Rogoźnik

CKS Czeladź

24.09.22r.

11.00

LO

GKS Gieksa II Katowice

Górnik Piaski

24.09.22r.

18.00

LO

RKS Grodziec

AKS Mikołów

24.09.22r.

16.00

LO

MKS Siemianowiczanka

Sarmacja Będzin

24.09.22r.

11.00

LO

Slavia Ruda Śląska

Pogoń Imielin

24.09.22r.

11.00

LO

Niwy Brudzowice

UKS MK Górnik Katowice

24.09.22r.

16.00

KL A

Urania Ruda  Śląska

Hetman Katowice

24.09.22r.

11.00

KL A

Kamionka Mikołów

Jastrząb Ruda Śląska

25.09.22r.

15.00

KL A

Orzeł Mokre

Naprzód Lipiny

24.09.22r.

15.00

KL A

Józefka Chorzów

Grunwald Ruda Śląska

25.09.22r.

11.00

KL A

Wawel Wirek

UKS Ruch Chorzów

24.09.22r.

16.00

KL A

Gwiazda Ruda Śląska

Stadion Chorzów

24.09.22r.

16.30

KL A

UKS Szopienice

MKS Górnik Wesoła

24.09.22r.

14.00

KL B

AP Wyzwolenie Chorzów

Strażak Mikołów

24.09.22r.

11.00

KL B

MKS Górnik 09 Mysłowice

AKS Wyzwolenie Chorzów

24.09.22r.

16.00

KL B

KS 1 FC Katowice

Jastrząb II Ruda Śląska

24.09.22r.

16.00

KL B

Naprzód II Lipiny

MKS II Siemianowiczanka

25.09.22r.

11.00

III LW B1

Javafitt Sosnowiec

UKS Ruch Chorzów

25.09.22r.

9.00

III LW B1

Józefka Chorzów

Stadion Chorzów

24.09.22r.

10.00

III LW B1

Sparta Katowice

Wawel Wirek

24.09.22r.

13.30

IV LO B1

Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Lechia 06 Mysłowice

25.09.22r.

9.00

IV LO B1

Podlesianka Katowice

UKS Szopienice

25.09.22r.

9.00

IV LO B1

Urania Ruda Śląska

Jastrząb Ruda Śląska

24.09.22r.

12.00

IV LO B1

Ruch II Chorzów S.A.

UKS Ruch Chorzów

28.09.22r.

8.15

III LW B2

Czarni Sosnowiec

APN GP Czeladź

25.09.22r.

9.00

III LW B2

APN Siemianowice

Sarmacja Będzin

25.09.22r.

9.00

III LW B2

 Ruch Chorzów S.A.

UKS Ruch Chorzów

25.09.22r.

11.30

 

21/09/2022 17:30

Harmonogram Ligi Żaków (2014-2015) i Skrzatów (2016) 24-25.09 - Football-on

Harmonogramy Ligi Żaków oraz Skrzatów (24-25.09.2022) odbywające się w Rudzie Śląskiej na obiektach Football-on.

14/09/2022 16:30

Harmonogram Ligi Żaków (2014-2015) i Skrzatów (2016) 17-18.09 - Football-on

Harmonogramy Ligi Żaków oraz Skrzatów (17-18.09.2022) odbywające się w Rudzie Śląskiej na obiektach Football-on.

12/09/2022 10:56

AKCJA LATO WPISAŁA SIĘ W OBCHODY 100-LECIA ORŁA MOKRE


 

W programie imprez z okazji 100-lecia Orła Mokre nie mogło zabraknąć sztandarowej w tym roku dla Śląskiego Związku Piłki Nożnej Akcji Lato, której partnerem jest Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, a projekt dofinansowany został z budżetu Ministerstwa Sportu i Turystyki.


Turniej żaków i orlików – czterech na czterech na cztery bramki, Talentiada z piłkarskim torem przeszkód i bramką celnościową na mecie, mini gra na wielkim dmuchanym boisku Piłkarskiego miasteczka oraz strefa rozrywki, w której największą popularnością cieszyły się wielkie bańki mydlane sprawiły, że dzieci nie miały czasu narzekać na nudę.

Wszystkie zespoły biorące udział w rozgrywkach żaków: dziewczyny z GKS-u GieKSy Katowice pod wodzą Karoliny Dec, chłopcy z Ruchu Chorzów prowadzeni przez Artura Olszewskiego, Stadionu Śląskiego Chorzów trenowani przez Kamila Kolebskiego oraz dwie drużyny reprezentujące Orła Mokre, a także w zmaganiach skrzatów: Stadion Śląski Chorzów trenerki Katarzyny Pyki, Ruch Chorzów pod wodzą Bartłomieja Pawełka oraz trzy ekipy Orła Mokre prowadzone przez Marcina Pokorskiego, Damiana Krajanowskiego i Jacka Twardowskiego rywalizowały z wielkim zaangażowaniem. Nic więc dziwnego, że wszystkie otrzymały więc z rąk Burmistrza Mikołowa Stanisława Piechuli, Członka Zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej i jednocześnie Prezesa Podokręgu Katowice Stefana Mleczki, Prezesa Honorowego Podokręgu Katowice Stanisława Mitasa oraz Prezesa Orła Mokre Romana Szczyrby takie same puchary, medale i torby wypełnione łakociami.

Ponadto za najlepsze wyniki w Talentiadzie nagrody otrzymali: Igor Połednik, Aleksander Filipcewicz, Gustaw Lepiorz, Mikołaj Gola, Szymon Stachoń, Wiktor Mzyk, Alan Lewandowski, Jakub Ptaszek, Krzysiu Trzcionka i Jurek Chmielowski spośród skrzatów oraz Kamila Gawron, Lena Zalewska, Kuba Michalik, Szymon Palka, Chekalin Yehor, Mateusz Dudka, Nikodem Komotajtys, Robert Faron, Wojtek Szałowski i Klemens Ślusorek z żaków.

Wszyscy uczestnicy mogli także skorzystać z gratisowego poczęstunku, a do dyspozycji były owoce i popcorn, a nawet wata cukrowa.

Nikt więc nie narzekał, że momentami z chmurek siąpił deszczyk, a boisko Orła Mokre – nomen omen – miejscami było nasiąknięte wodą. Pięć godzin dobrej piłkarskiej zabawy minęło bowiem błyskawicznie, a w pamięci zawodniczek i zawodników na pewno pozostanie na długo.

Więcej zdjęć z Akcji Lato [OGLĄDAJ TUTAJ] Foto. Dorota Dusik

Strona 1 z 74

Sponsor techniczny Śląskiego ZPN