Aktualności

INFORMACJE O SPRZEDAŻY BILETÓW NA UEFA EURO 2024 DLA KIBICÓW REPREZENTACJI POLSKI

28/03/2024 12:00

W czwartek, 28 marca o godzinie 14:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na turniej finałowy UEFA EURO 2024 dla kibiców reprezentacji Polski. Potrwa do 8 kwietnia i prowadzona jest wyłącznie przez UEFA, będzie dostępna na portalu euro2024.com/tickets. Śląski ZPN oraz PZPN nie będą prowadzić sprzedaży!


Reprezentacja Polski po zajęciu trzeciego miejsca w swojej grupie kwalifikacyjnej mistrzostw Europy, musiała o miejsce w turnieju walczyć w barażach. W półfinałowym boju, rozegranym na PGE Narodowym w Warszawie, drużyna prowadzona przez selekcjonera Michała Probierza pewnie pokonała Estonię 5:1. We wtorek biało-czerwoni po dogrywce oraz serii rzutów karnych wygrali zaś w Cardiff z Walią i wywalczyli awans na UEFA EURO 2024, które zostanie rozegrane w Niemczech.

Dostępne bilety będą widoczne dla wszystkich kibiców, którzy zarejestrowali się jako „Fan of Poland”. Rejestracja jest cały czas otwarta, a na podstawie kolejności zgłoszeń obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Jedna osoba może aplikować o maksymalnie cztery bilety na dany mecz. Ceny wejściówek zaczynają się od 30 euro (faza grupowa), 50 euro (mecz otwarcia, 1/8 finału), 60 euro (ćwierćfinały), 80 euro (półfinały) i 95 euro (finał). Sprzedaż prowadzona jest wyłącznie przez UEFA i będzie dostępna na portalu euro2024.com/tickets

Odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania (FAQ) można znaleźć POD TYM LINKIEM.

Informacje dotyczące sprzedaży pakietów Hospitality można znaleźć POD TYM LINKIEM.

 

Źródło: PZPN