Aktualności

VEO NOWYM PARTNEREM ŚLĄSKIEGO ZPN

11/03/2024 16:00

Śląski Związek Piłki Nożnej z zadowoleniem informuje o nowym partnerstwie z duńską firmą Veo, która jest liderem w branży zaawansowanych technologicznie kamer i oprogramowania do analizy meczów piłkarskich. Ta współpraca to duży krok naprzód dla piłki nożnej w naszym regionie, dający możliwość podniesienia jej jakości.


Veo, założone w 2015 roku, zrewolucjonizowało sposób, w jaki kluby nagrywają swoje mecze i treningi, wykorzystując do tego celu sztuczną inteligencję. Technologia Veo już teraz pomaga ponad 40 000 klubom na całym świecie, w tym wielu w Polsce, rejestrować każdy ważny moment na boisku bez potrzeby stałej obecności operatora. Dzięki szerokokątnym obiektywom i inteligentnemu oprogramowaniu, system Veo oferuje pełen ogląd boiska i automatycznie śledzi najważniejsze akcje, zapewniając jakość porównywalną z profesjonalnymi transmisjami telewizyjnymi.

Śląski Związek Piłki Nożnej wychodzi naprzeciw potrzebom klubów na każdym szczeblu rozgrywek, oferując ekskluzywny rabat 200 Euro na zakup sprzętu Veo. Zachęcamy kluby, które chcą podnieść poziom swoich analiz meczowych i treningowych, do skorzystania z tej oferty. Wszystkie potrzebne informacje oraz formularz zapisu znajdziecie pod specjalnie przygotowanym linkiem.

Zarejestruj się TUTAJ, by dowiedzieć się więcej i skorzystać z wyjątkowego rabatu

Nie przegapcie okazji, by zrewolucjonizować sposób, w jaki analizujecie i rozwijacie swoje drużyny!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem Veo w Polsce - pan Jacek Osadnik tel. 601 248 225.