Aktualności

Wygraj bon o wartości 5 tys. zł na zakup sprzętu sportowego!

29/01/2024 09:30

Ostatnie dni zapisów do Pucharu Tymbarku! Zgłoś zespół do udziału w XXIV edycji Pucharu Tymbarku oraz zainspiruj się kreatywnością zawodników i stwórz nietuzinkowe nazwy oraz logotypy drużyn. Zwycięzcy konkursów zdobędą bon o wartości 5 tys. zł na zakup sprzętu sportowego.


Zapisy do XXIV edycji Pucharu Tymbarku trwają do 31.01.2024r. To już ostatni moment by zgłosić drużynę - szczegóły i instrukcja TUTAJ.

Każdy trener, który zgłosi drużynę do udziału w XXIV edycji Pucharu Tymbarku, może wziąć udział w konkursach na najbardziej kreatywną nazwę oraz logotyp. Wystarczy, że aktualizuje je w panelu zarządzania drużyną w dowolnym momencie po rejestracji, ale nie później niż przed startem pierwszego etapu rozgrywek, w którym dana drużyna bierze udział. Warunkiem kwalifikacji do konkursu jest rozegranie przynajmniej jednego meczu w XXIV edycji Pucharu Tymbarku.

Spośród wszystkich zgłoszeń w każdym konkursie zostanie wybranych po pięć najbardziej wyróżniających się propozycji, które wezmą udział w głosowaniu internautów na profilu Piłka dla wszystkich na Facebooku. Głosy przyznawane będą poszczególnym kandydatom na podstawie przypisanych do nich reakcji na post. Wyniki zostaną ogłoszone pod postami konkursowymi oraz na stronie www.zpodworkanastadion.pl po zakończeniu finałów wojewódzkich XXIV edycji Pucharu Tymbarku. Nagrodą dla zwycięzców konkursów jest bon o wartości 5 tys. zł na zakup sprzętu sportowego.

Co istotne, nazwy oraz logotypy nie mogą nawiązywać do klubów sportowych, a także powinny być wolne od wulgaryzmów i treści powszechnie uznanych za obraźliwe oraz od treści mogących obrazić uczucia lub przekonania innych osób bądź naruszających prawa osób trzecich (w tym w szczególności dobro osobiste i prawa autorskie).

Regulaminy konkursów dostępne w zakładce „Regulamin”.

Źródło: Zgarnij nagrody za kreatywność! | Z podwórka na stadion (laczynaspilka.pl)